Akel Teknoloji

AKEL TECHNOLOGY

About Us

Teknoloji genel olarak içerisinde bulunulan her zaman dilimlerinde hayatı kolaylaştıran, fark yaratan gelişim süreçlerini yönlendiren, üretim süreçlerini şekillendiren ulusların ekonomik güç potansiyelini belirleyen uluslararası rekabetin belki de en önemli belirleyici faktörü olarak her dönemde değer görmüştür.

Teknolojideki baş döndürücü hızla gerçekleşen değişimler bilginin teknolojinin komünikasyonun giderek komplike bir hal aldığı günümüzde bilimsel çevrelerde 21. Yüzyıl için Dijital Yüzyıl tanımının kullanıldığını görüyoruz. Teknoloji her dönemde değerliydi ancak bugün teknoloji en belirleyici güç olarak değerlendirilmektedir. Akel Teknoloji olarak bizlerde “Geleceğin Bilgisi”ne yani teknolojiye yatırım yapmaya karar verdik. Özellikle dünyamızı kasıp kavuran ve tüm iş yapma biçimlerimizi ve parametrelerimizi yeniden tanımlayan Covid-19 pandemi süreci ile birlikte dünyamız belki de hayatın olağan akışında bir 10 yıl sonrasında kullanacağımız teknolojileri alel acele bir şekilde bugünden kullanmak zorunda kaldık.

Her yaştan insanın hayatında bilgisayarlar mobil telefonlar, mobil cihazlar olmazsa olmazımız ve hatta yeni normalimiz oldu. Bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler hacmi/büyüklüğü ne olursa olsun her bir kurumun, ticari işletmenin teknolojik alt yapılarına daha fazla yatırım yapmalarını bir zorunluluk haline getirdi. Tam da bu noktada sahip olduğumuz geniş uluslararası network sayesinde global dünyada geliştirilen teknolojileri uzmanlarımız takip ediyorlar. Yenilikçi bakış açısı ile, esnek ve yeni tarz iş yapma modeli vizyonumuz ile inovatif teknolojileri müşteri portföyümüzdeki kurumlar ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerimizin kullanımlarına sunmaya gayret ediyoruz.